Довідки: (050) 305-47-25

Про компанію

Із питаннями фінансової безпеки і всебічного аналізу діяльності підприємства рано чи пізно зтикається кожен керівник. У цьому випадку послуги досвідченої аудиторської компанії, як ніколи актуальні.

Фірма «Січень-Аудит» — стабільна компанія, яка працює на ринку аудиторських послуг з 2004 року, а колектив підприємства працює на ринку аудиту з 1996 року. За цей час ми набули достатнього досвіду для того, щоб гарантувати нашим партнерам якісний результат нашої роботи з аудиту вашого бізнесу.

Ми володіємо усіма необхідними ресурсами для того, щоб кваліфіковано, вчасно і за оптимальну ціну надати нашим партнерам своєчасну і завжди професійну допомогу в сфері аудиту і консультаційних послуг з податкового законодавства та бухгалтерського обліку. Ми проведемо об’єктивний аналіз вашого бізнесу і дамо професійні рекомендації, які, безумовно, допоможуть розвитку вашого підприємства.

Головна цінність фірми «Січень-Аудит» — це її співробітники.

Фахівці фірми мають вищу економічну, юридичну, техніко-економічну освіту, яку отримали за фахом у кращих університетах та інститутах України. Співробітники фірми «Січень-Аудит» мають багаторічний досвід роботи на посадах в органах виконавчої влади та контролюючих органах. Серед працівників фірми 4 сертифікованих аудитора.

Наша фірма щорічно приділяє багато уваги підвищенню кваліфікації та професійних знань своїх фахівців. Ми постійно беремо участь у семінарах і конференціях провідних аудиторів України, що проводять Аудиторська палата України та Спілка аудиторів.

В 2012 році наші співробітники пройшли навчання по міжнародній фінансовій звітності, в грудні того ж року успішно склали іспити за даним навчанням та нагороджені Дипломом АССА по Міжнародній Фінансовій Звітності.

pok_dipifr_2012 oim_dipifr_2012 msv_dipifr_2012

Діяльність нашої компанії спрямована на зниження ризиків фінансового характеру та забезпечує максимальний захист інтересів клієнта.

При здійсненні своєї діяльності компанія «Січень-Аудит» керується: Законом України «Про аудиторську діяльність», Міжнародними стандартами аудиту та етики, нормативними актами Аудиторської палати України, іншими законодавчими та нормативними актами України.

У випадку, коли наші клієнти звертаються за аудитроською допомогою не в найкращі для їхнього бізнесу часи, ми знаходимо зручні форми взаєморозрахунків і продовжуємо співпрацю. У результаті, список наших постійних клієнтів щорічно поповнюється новими підприємствами.

ТОВ «Січень-Аудит» завжди готове запропонувати Вам свою допомогу, як по окремих напрямках своєї діяльності, так і комплекс послуг на постійній основі.

Ми гарантуємо нашим клієнтам повну конфіденційність, отриманої нами інформації.

Компанія «Січень-Аудит» завжди рада бачити Вас серед наших клієнтів. Знання та досвід наших фахівців, без сумніву, допоможуть у прийнятті правильних управлінських рішень, а багаторічний досвід роботи дозволяє нам гарантувати високий рівень наших послуг.